Detail podujatia

VADIM POLKE BLAVY - KRST CD
Dátum: 16. 11. 2017
Čas: 20:00
Místo: Randal Club
Vážení priatelia, nepriatelia, priaznivci hiphopu, bývalé a najmä budúce bývalé, ako aj všetci ortodoxní lakomci, insitní rockeri a domáci metalurgovia, obrezaní, či čakajúci....je to tu!!!!

16.11.2017 sa udeje strašná jazda v lahôdkach Randal, ....bude skupinová liposukcia(Lipo nás všetkých vysaje zadarmo), spoločenské hry s mačetami, a preteky o najväčší účet.....
Medzitým Vám budú do tanca hrať kapelky ako rust2dust a Vadim Polke Blavy, ktorá sa pokúsi pokrstiť svoj tretí nosič stredného doletu s názvom "INFICO".
Odlet je naplánovaný na 20:00, takže nezabudnite meškať s nejakou trápnou výhovorkou, budeme ich vyhodnocovať priebežne....kultúrna časť bude trvať cca 2 a pol hodiny, s občasnými prestávkami na občerstvenie, alebo gangbang...podľa toho, čo príde skôr. Detoxikačné lôžka sú zabezpečené na Kramároch.
Plánujeme vyberať nehorázne vstupné, aby sme konečne vedeli určiť naozajstných kamarátov. Socky majú vstup voľný po predožení potvrdenia z UP o chronickom loozerstve. Počas hrania možno ukázať cecky(tentokrát iba dievčatá!!!) Po umeleckej časti, obsahujúcej publikom vyžiadaný prídavok, je naplánovaný masový hepatálny zážitok a občasné zaháňanie laktačnej psychózy ľahkou masážou(v cene vstupeky). Vítaná je obdivná konverzácia a nešetrenie chválou. 0 3:00 za malý poplatok ukážu SBS-kári prstom únikový vektor.
Takže vyžehliť tepláky, opláchnuť gorále(po poslednej žúrke) vyleštiť pazuchy a obliecť čisté gaťky(hádam nechcete hádzať fľakaté) .
Strašne sa na Vás tešíme.....:)))
P.S. ....a bude sa točiť videjko, tak ukazovať iba párny počet prsníkov...!!!!

Vstupenky

Předprodej vstupenek byl ukončen.