Detail podujatia
IONS, Morna, Holotropic
Dátum 7. 10. 2022
Čas 20:00
Miesto Randal Club

Pozývame vás na mini tour Progressive Metal Autumn in Czechoslovakia 2022, kde prvýkrát zahrá kapela IONS, progressive-deathová Morna z Dubnice a bratislavskí Holotropic.

Fanúšikovia progresívnej metalovej hudby v Čechách a na Slovensku si túto jeseň prídu na svoje aj vďaka domácej produkcii. MORNA z Novej Dubnice predvedú svoje rôznorodé kompozície siahajúce od uvoľnených rockových, či akustických momentov po tie deathmetalové, všetko s komplexnosťou, ktorá udrží pozornosť progových i neprogových fans ale aj s dôrazom na atmosféru.

Sekundovať im budú IONS, kapela postavená okolo gitarového virtuóza Jakuba Tirča. Ich hlavným chlebíkom je djent, ale ten servírujú vo svojskom podaní, v ktorom nechýbajú odbočky do úplne iných vôd a náladové momenty. Svojskosť im dodáva aj špecifický vokál v podaní Tomáša „Shortyho“ Laga známeho zo Symbiosis, či Millhouse.

V Bratislave ich podporia domáci Holotropic. Tí prinesú na pódium svoj progresívny death metal s orientálnymi prvkami. Ich tvorbu, ako zo svojho debutu, tak aj z chystaného nového EP si vychutnajú hlavne tí, ktorí obľubujú komplexnejšie a rôznorodé formy extrémneho metalu.

20:00 - 20:40 – IONS
21:00 - 21:45 – Morna
22:10 - 23:00 – Holotropic

O prípadných zmenách v hracích časoch vás budeme informovať.

IONS (progressive metal)
https://linktr.ee/ionsband
http://ionsband.bandcamp.com
https://open.spotify.com/artist/6NrThvqZoulRBvlQL1z2VT...

Morna (progressive death)
https://www.morna.sk
https://morna.bandcamp.com/album/sentient-cultist

Holotropic (progressive death)
https://www.facebook.com/holotropic/
http://holotropicband.bandcamp.com
https://open.spotify.com/artist/2PUtdF1AiZHVwGJ0tQG77x...