Detail podujatia
The Gambit, Inými Slovami, Kosa na Kameň
Dátum 27. 11. 2022
Čas 18:00
Miesto Randal Club

Pozrite si kalendár na 27.11.2022 o 18:00, ak nemáte žiaden program, tak sa o neho hravo postaráme! V priestoroch RANDAL CLUBU sa stretnú tri kapely o ktorých ste pravdepodobne ešte nikdy nepočuli, ale v budúcnosti sa tak možno stane, preto odporúčame na ne ísť, kým je vstup voľný. Všetci sme pripravení odpáliť koniec Vášho týždňa a naštartovať Vaše pohybové ústrojenstvo.

Ako prvá zahrá kapela KOSA NA KAMEŇ, ktorá je zároveň aj náš hosť koncertu. Hrajú energický rock so slovenskými textami a ich začiatky sa datujú na rok 2018. Vedia spraviť skvelú show a na pódiu to poriadne roztočiť.

S vlastnou tvorbou v slovenčine sa ako druhá predstaví kapela INÝMI SLOVAMI, ktorá žánrovo najviac pripomína alternatívny pop rock. Mladícky zvuk a šikovné texty sú zárukou dobrej nálady a nabitej show a dôkazom toho, že aj slovenský songwriting môže byť ešte stále vkusná záležitosť.

Ako tretia sa ukáže začínajúca slovenská kapela s anglickými textami THE GAMBIT, ktorá to má namierené rovno do sveta. Ako jediná z kapiel majú v obsadení ženy... a to rovno 3. Táto kapela má taktiež najmladších členov, ktorí majú v priemere 17 rokov a idú si za svojim snom už od malička. Ich vlastná tvorba je inštrumentálne aj vokálne svojská, so zámerom vyvolať v človeku emócie. Keby sme ju mali zaškatuľkovať, tak sa pohybuje v alternative rocku, ktorý sa škre o grunge, ale radšej si to skúste aj Vy sami.

Program už máte, stačí prísť. TEŠÍME SA NA VÁS!

Nájdete nás aj na Instagrame - @thegambit_official
@inymislovami_kapela
@kosanakamenofficial