Detail podujatia
SUFFOCATION - ZRUŠENÉ
Dátum 13. 7. 2023
Čas 19:00
Miesto Randal Club

Suffocation ruší letní turné po Evropě vč. bratislavského koncertu 13. července!


"S hlubokou lítostí musíme oznámit zrušení našeho letního turné v červnu/červenci 2023 naplánovaného v rámci Evropy/UK. Jak možná víte, minulý měsíc jsme již absolvovali turné po Evropě a během něj několik členů kapely utrpělo extrémní fyzickou zátěž, což si turné někdy vyžádá. To se pak projevuje mnoha způsoby, které neovlivníme a které vyústily ve zranění bránící nám vrátit se zpět.
Naším záměrem nikdy není rušit jakékoli turné, ale zdraví členů kapely je klíčové, abychom po další po zbytek roku mohli pokračovat. Vy určitě víte, že Suffo do živých shows dávají všechno, takže se chceme ujistit, že od nás dostanete vše, co můžeme nabídnout. A abychom toto zajistili a mohli vám toto dávat i nadále, zdraví a bezpečnost pro nás je prioritou číslo jedna.
Do konce roku toho máme hodně rozdělaného, včetně dokončování nového alba, a už se těšíme, až se k fanouškům v EU/Velké Británii vrátíme a přivezeme vám Suffocation v plné síle.
Pokud byste měli jakékoli otázky, neváhejte se zeptat.
Ještě jednou za vše děkujeme a ještě jednou se omlouváme."


Omluva kapely >> https://facebook.com/suffocation/posts/802657664557881


Peníze za zakoupené Obscure e-tickety vám budeme vracet automaticky zpět, není třeba nás kontaktovat. Jste-li majiteli vstupenek od Ticketportal.sk, kontaktujte prosím je, jsou informováni. Děkujeme za pochopení.