Detail podujatia
Vanessa Meisterstücke Tour 2023, support: The Opposer Divine, Samhain
Dátum 25. 11. 2023
Čas 20:00
Miesto Randal Club

Vanessa Meisterstücke Tour 2023
Legendárna Česká elektronická formácia Vanessa sa opäť vydáva na turné. Skupina se preslávila schopnosťou prinášať jedinečnú kombináciu surových zvukov, textov plných jedovatosti a nekompromisného pohľadu na svet. Vanessa vie šokovať a poburovať , zatiaľ čo milovníkov tvrdej elektronickej hudby vždy nadchla autentickosťou. Pri príležitosti „kristových rokov“ na jeseň vydá katalóg svojich skladieb pod názvom Masterstuck. Dvoj-vinyl bude obsahovať prierez ich doterajšou tvorbou od 90. rokov až po súčasnosť a podporí ho práve týmto česko-slovenským turné na Slovensku v clube Randal.

Support:
The Opposer Divine
Slovenská temná elektronická scéna je známa kvalitnými projektami. The Opposer Divine je druhým projektom vychádzajúcim z dvojice bratov Mutinovcov (Terminal State, THXM). Zvuk ovplyvnený Vancouverom je fúziou rôznych elektronických žánrov, ambientných plôch, ale aj rytmických a agresívnych atmosfér. Tri albumy a dve EP doplní štvrtý album, ktorý vyjde na jeseň tohto roku.

Samhain
Stálica slovenskej industriálnej scény. Komplexnosť konzistentných atmosfér a zložitosť zvukov je od začiatku silnou inšpiráciou v tomto elektronickom počine plnom industriálnych zvukov, krištáľovej elektroniky a jedinečných vokálov. Samhain je atmosférické šialenstvo v rytmických vibráciách.
 

Afterparty:
mIRo : bunkergate7.com

Vstupné 12€.